Чиновники Олександрійщини прибрали сміття та впорядкували територію під час акції (Фото)

16.04.2018 15:48 Олександрійські новини 127

Більше ста службовців долучилися до загальнодержавної акції "За чисте довкілля" на Олександрійщині: держслужбовці апарату і структурних підрозділів райдержадміністрації і районної ради, працівники районних служб, організацій та місцевих відомств.

Про це повідомили на сайті Олександрійської РДА, передають "Олександрійські новини".

Для робіт із благоустрою обрали два відрізки вздовж дороги М-04 "Знам'янка-Луганськ-Ізварине": від в'їзду в Олександрію до села Веселе і перед селищем Пантаївка. Тут держслужбовці прибирали узбіччя й кювети від сміття та минулорічних рослин. Водночас працівники апарату районної ради навели лад та подбали про зелені насадження на своїй підвідомчій території.

"Варто відзначити, що з кожним роком кількість сміття вздовж міжнародної траси зменшується, що говорить про поступове підвищення рівня екологічної культури населення і позитивні результати від виховання молоді в дусі любові та дбайливого ставлення до природи", - констатують в райдержадміністрації.

Тим не менше, квітневі суботники та дні благоустрою в районі, які вже стали невід’ємною традицією, обіцяють проводити й надалі.Як повідомлялося, міська влада Олександрії запропонувала жителям вийти на суботник 21 квітня.

Фото: прес-служба Олександрійської РДА

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт