В Олександрії створили комунальну ритуальну службу. Вона регулюватиме сферу поховальних послуг

20.03.2018 12:41 Олександрійські новини 196

Олександрійська міська влада створила комунальну ритуальну службу, яка буде регулювати питання поховання померлих. Вона надаватиме ритуальні послуги та слідкуватиме за дотриманням вимог, а всі ритуальні фірми повинні заключити з нею договори.

Відповідне рішення затвердили на засіданні виконавчого комітету 15 березня. У той же день на сайті Кіровоградського обласного відділення Антимонопольного комітету опублікували "обов'язкові до розгляду" рекомендації Олександрійській міській раді. Антимонопольний комітет запропонував створити комунальну ритуальну службу і затвердити положення про її роботу.

Відповідно до "Положення про порядок надання ритуальних послуг на підвідомчій території Олександрійської міської ради", нову ритуальну службу створюють на базі нинішнього комунального підприємства "Ритуал". Вона працюватиме на території Олександрії, селищ Олександрійське, Пантаївка, сіл Звенигородка і Марто-Іванівка. Це Положення є обов'язковим для всіх суб'єктів, що працюють на ринку ритуальних послуг.

Нова комунальна служба буде організовувати ринок поховальних послуг: укладати необхідні документи з усіма учасниками, самостійно надавати окремі послуги, виділяти місця для поховання, реєструвати поховання тощо.

Тепер, щоб провести поховання, жителі Олександрії мають звертатися до ритуальної служби, а вже після цього або вона, або приватна фірма, за вибором людини, надаватиме необхідні послуги для організації поховання. При цьому місце для поховання мають надавати безкоштовно на території відкритого кладовища.

Положення також встановлює чіткі вимоги до облаштування могил. Зокрема, дозволяється висаджувати лише низькорослі рослини, а висота огорожі має бути не більшою за 20 см. Щоб встановити намогильну споруду чи укласти плитку, треба також звертатися до ритуальної служби і подати конкретний перелік документів.

Нове положення детально регулює всі аспекти роботи приватних та комунальних підприємств на ритуальному ринку та процес здійснення поховання.

Фото: "Олександрійські новини"

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт