Расписание междугородних автобусов Александрии

Назва маршруту Дні виконання Відправл. Прибуття Марка автобуса Плат форма
Знам'янський напрямок
Суми-Миколаїв (Коблево) щоденно 3:20 12:40 БАЗ А079 1
Олекса ндрія-Київ 1,5,6 4:40 10:15 Уоікзшдеп И35 3
Олександрія-Кіровоград щоденно 6:10 7:55 ІК-250 1
Олександрія-Кіровоград (Ч/з Аджам-ку) щоденно 6:20 8:20 ІК-250 1
Петрове-Кіровоград-2 щоденно 6:40 8:50 5а поз 1
Олександрія-Кіровоград щоденно 7:40 9:40 ІК-250 1
Світловодскь-Кі ровогра д щоденно 8:50 9:55 Богдан 1
Кременчук-Кіровоград щоденно 8:35 10:20 ЛАЗ-32 1
Жовті Води-Кіровоград щоденно 8:50 10:30 ІК-250 1
Кривий Ріг-Черкаси щоденно 9:05 12:50 БАЗ А079
Світловодськ-Вінниця щоденно 9:07 18:40 ІК-250
Комсомол ьськ-Кіровоград щоденно 9:20 11:10 ЛАЗ-697 1
Дніпропетровськ-Черкаси щоденно 9:25 12:20 БАЗ А079
Олекса ндрія-Бобринець щоденно 9:45 13:45 ПАЗ-672 1
Жовті Води-Київ щоденно 10:15 18:45 Уиїопд
Світловодськ-Кіровоград щоденно 10:15 12:05 ГАЗ-3221 1
Д н і п родзержи нськ-Кі ровогра д щоденно 10:30 12:10 Мегсгсіез 1
Кременчук-Кі ровоград щоденно 10:35 12:20 Мап 1
Світловодськ-Кіровоград 5,7 10:40 12:25 1
Дні пропетровськ-Кі ровоград щоденно 10:50 12:40 БАЗ А079 1
Олександрія-Кіровоград щоденно 11:20 13:05 ІК-250 1
Світловодськ-Кіровоград щоденно 11:45 13:40 Мегсесіез 1
Світл оводськ-Кі ровоград щоденно 12:10 13:55 ІУЄСО 1
Дніпропетровськ-Вінниця щоденно 12:45 22:25 І\ІеорІап
Олекса ндрія-Новоукраїнка щоденно 13:00 17:00 ПАЗ-23 1
Кременчук-Кіровоград щоденно 13:30 15:20 ЛАЗ-699 Уоіуо 1
Дніпропетровськ-Чернівці щоденно 14:05 6:30 ІК-250 ОгоедтоеІІег
Жовті Води-Новоукраїнка щоденно 14:40 18:35 ГАЗ-3221 1
Світловодськ-Кі ровоград щоденно 15:10 17:00 БАЗ А079 1
Олександрія-Кіровоград Ч/З Аджамку 5,7 15:20 17:20 ІК-250 1
Петрове-Кі ровоград щоденно 15:50 18:15 5а поз 1
Харків-Кі ровоград щоденно 16:10 18:00 Мегсесіез 1
Світловодськ-Кіровоград щоденно 16:55 19:10 Мегсесіез 1
Світловодськ-Кіровоград щоденно 17:30 19:20 БАЗ А079 1
Дні пропетровськ-Кі ровоград щоденно 17:40 19:30 ІК-250 1
Олександрія-Кіровоград щоденно 18:10 20:25 Рута 1
Кривий Ріг-Черкаси щоденно 18:15 21:45 ІК-250
Дніпродзержинськ-Кіровоград щоденно 18:20 19:55 Уоікзшкеп 1
Г радізьк-Кі ровоград щоденно 19:10 21:00 Мегсесіез 1
Назва маршруту Дні виконання Відправл. Прибуття Марка автобуса Плат форма
Харків-Кишенів 2,6 19:40 5:45 Мегсесіез 2
Суми-Кіровоград щоденно 20:05 21:40 ЛАЗ-699 (Уоіуо) 1
Дніпропетровськ-Кі ровоград щоденно 21:10 22:50 Мегсесіез 1
Полтава-Кишинів Ч/З день 21:30 8:40 Мегсесіез 2
Жовті Води-Київ щоденно 23:20 6:50 ІК-250 3
Дніпропетровськ-Кишинів Ч/З день 23:25 7:55 Мегсесіез 2
Кременчуцький напрямок
Кишинів-Полтава Ч/З день 6:15 9:20 МегсесІез-ЗОЗ 5
Олександрія-Кременчук щоденно 7:10 8:30 БАЗ А079 4
Олекса ндрія-Харків щоденно 7:15 14:40 ІК-250 5
Олекса ндрія-Полтава щоденно 8:20 12:25 БАЗ А079 5
Кі ровоград-Кременчук щоденно 8:40 9:40 Лаз-699 (Уоіуо) 4
Кі ровогра д-Суми щоденно 9:00 18:50 Лаз-699 (Уоіуо) 5
Кривий Ріг-Кременчук щоденно 10:45 12:05 БАЗ А079 4
Кіровоград-Харків щоденно 11:20 19:05 Мегсесіез 5
Кривий Ріг-Комсомольськ щоденно 11:55 14:00 ІК-250 4
Кривий Ріг-Миргород щоденно 13:00 18:20 ІК-250 4
Олександрія-Кременчук 5 13:30 14:50 БАЗ А079 4
Кіровоград-Кременчук щоденно 15:30 16:45 Лаз-32 4
Кіровоград-Комсомольськ щоденно 16:55 18:50 Лаз-697 4
Кишинів-Харків 1,5 17:35 0:35 Мегсесіез
Кіровград-Кременчук щоденно 17:40 19:15 Лаз-699 4
Кривий Ріг-Комсомольськ щоденно 19:30 21:20 Лаз-699 4
Миколаїв (Коблеве)-Суми щоденно 22:50 7:30 БАЗ А079 5
Дніпропетровський напрямок
Чернівці-Дніпропетровськ щоденно 3:15 6:30 ІК-256 (ОпідтиНег) 7
Кишенів-Дніпропетровськ Ч/З день 3:30 7:48 Мегсесіез 7
Київ-Жовті Води щоденно 4:10 5:15 Уиїопд 2К6831
Олександрія-Рудник Леніна щоденно 5:20 8:32 БАЗ А079 8
Олександрія-Кривий Ріг щоденно 6:20 9:45 Лаз-699 8
Кіровоград-Дніпропетровськ щоденно 6:50 9:50 МЄГСЄСІЄ5-608 7
Олекса ндрія-Дніпропетровськ щоденно 8:20 11:55 Богдан 7
Світловодськ-Кривий Ріг щоденно 8:35 11:40 ПАЗ-3205 8
Кіровоград-Дніпропетровськ щоденно 8:50 12:40 ІК-256 7
Кіровоград-Дніпродзержинськ щоденно 9:50 13:20 Уоікзшдеп 7
Новоукраїнка-Жовті Води щоденно 9:50 11:45 Газ-3221 8
Комсомольськ-Кривий Ріг щоденно 10:05 13:20 Лаз-699 8
Черкаси-Кривий Ріг щоденно 11:10 14:05 ІК-256 8
Світловодськ-Петрове щоденно 11:10 12:40 Мегсесіез 8
Олександрія-Рудник Леніна щоденно 13:20 16:32 БАЗ А079 8
Назва маршруту Дні виконання Відправл. Прибуття Марка автобуса Плат форма
Миргород-Кривий Ріг щоденно 14:10 17:45 ІК-256 8
Кіровоград-Жовті Води щоденно 14:45 16:35 ІК-256 8
Кременчук-Жовті Води щоденно 15:30 17:20 ІК-256 8
Київ-Жовті Води щоденно 15:45 17:00 ІК-256 8
Кі ровогра д-Д н і п родзержи нськ щоденно 16:10 19:30 МЄГСЄСІЄ5 7
Кі ровоград-Петрове щоденно 16:45 18:00 БапоБ 8
Кременчук-Кривий Ріг щоденно 16:50 19:45 БАЗ А079 8
Черкаси-Дніпропетровськ щоденно 16:50 19:40 БАЗ А079 7
Олекса ндрія-Дніпропетровськ 7 17:00 20:30 Богдан 7
Черкаси-Кривий Ріг щоденно 17:23 21:10 БАЗ А079 8
Кіровоград-Дніпропетровськ щоденно 18:40 21:15 БАЗ А079 7
Комсомольськ-Кривий Ріг щоденно 18:47 21:55 ІК-256 8
Вінниця-Дніпропетровськ щоденно 19:35 22:55 ІМеорІап 7
Кіровоград-Петрове щоденно 21:40 23:10 5а поз 8
Світловодський напрямок
Петрове-Світловодськ щоденно 7:50 9:40 Мегсесіез б
Кі ровогра д-Світловодськ щоденно 9:40 11:10 БАЗ А079 б
Кі ровогра д-Світловодськ щоденно 11:40 13:10 Мегсесіез 6
Кі ровогра д-Світловодськ щоденно 12:45 14:15 БАЗ А079 б
Кіровоград-Г радізьк щоденно 13:45 16:05 Мегсесіез 6
Кі ровогра д-Світловодськ щоденно 14:25 16:25 Богдан б
Кі ровогра д-Світловодськ щоденно 15:05 16:40 Газ-32213 б
Кривий Ріг-Світловодськ щоденно 16:30 18:53 Газ-3205 6
Вінниця-Світловодськ щоденно 16:35 18:25 ІК-250 б
Кі ровогра д-Світловодськ 5,7 17:25 20:05 б
Новомиргород-Світловодськ щоденно 18:05 19:35 ІУЄСО б
Кі ровогра д-Світловодськ щоденно 19:55 21:35 МЄГСЄСІЄ5 б
Приміські маршрути
Олександрія-Бандурівка щоденно 4 50 7:15 Лаз-695 5
Олександрія-Ба ндурівка щоденно 13:00 15:25 Лаз-695 5
Олександрія-Бандурівка 5,6,7 17:00 19:25 Лаз-695 6
Олександрія-Березівка щоденно 6:30 6:55 Газ-32213 1
Олександрія-Березівка щоденно 7:30 7:55 Газ-32213 1
Олекса ндрія-Березівка щоденно 10:00 10:25 Газ-32213 1
Олекса ндрія-Березівка щоденно 11:10 11:35 Газ-32213 1
Олекса ндрія-Березівка щоденно 12:30 12:55 Газ-32213 1
Олекса ндрія-Березівка щоденно 15:00 15:25 Газ-32213 1
Олекса ндрія-Бутівське Крім 1 5:10 5:55 Газ 2
Олекса ндрія-Бутівське Крім 1 11:00 11:45 Газ 2
Олекса ндрія-Бутівське Крім 1 15:00 15:45 Газ 2
Олекса ндрія-Водя не щоденно 6:40 8:10 Газ-32213 4
Олекса ндрія-Водя не щоденно 14:00 15:30 Газ-32213 4
Олекса ндрія-Войнівка щоденно 5:25 5:55 Лаз-699 2
Назва маршруту Дні виконання Відправл. Прибуття Марка автобуса Плат форма
Олекса ндрія-Войнівка щоденно 5:40 6:20 Лаз-699 2
Олекса ндрія-Войнівка щоденно 6:40 7:10 Лаз-699 2
Олекса ндрія-Войнівка щоденно 7:13 7:55 Лаз-699 2
Олекса ндрія-Войнівка щоденно 8:10 8:45 Лаз-699 2
Олекса ндрія-Войнівка щоденно 8:48 9:25 Лаз-699 2
Олекса ндрія-Войнівка щоденно 10:15 10:55 Лаз-699 2
Олекса ндрія-Войнівка щоденно 11:10 11:45 Лаз-699 2
Олекса ндрія-Войнівка щоденно 12:00 12:35 Лаз-699 2
Олекса ндрія-Войнівка щоденно 12:35 13:15 Лаз-699 2
Олекса ндрія-Войнівка щоденно 14:00 14:35 Лаз-699 2
Олекса ндрія-Войнівка щоденно 15:00 15:45 Лаз-699 2
Олекса ндрія-Войнівка щоденно 15:50 16:25 Лаз-699 2
Олекса ндрія-Войнівка щоденно 16:35 17:15 Лаз-699 2
Олекса ндрія-Войнівка щоденно 17:30 18:05 Лаз-699 2
Олекса ндрія-Войнівка щоденно 18:10 18:50 Лаз-699 2
Олекса ндрія-Войнівка щоденно 19:00 19:35 Лаз-699 2
Олекса ндрія-Войнівка щоденно 20:20 20:55 Лаз-699 2
Олекса ндрія-Головківка щоденно 5:40 6:10 Газ-32213 4
Олекса ндрія-Головківка щоденно 6:00 7:15 Паз-672 4
Олекса ндрія-Головківка щоденно 7:30 8:00 Газ-32213 4
Олекса ндрія-Головківка щоденно 8:30 9:45 Паз-672 4
Олекса ндрія-Головківка щоденно 10:00 10:30 Газ-32213 4
Олекса ндрія-Головківка щоденно 12:00 12:30 Газ-32213 4
Олекса ндрія-Головківка щоденно 13:00 14:20 Паз-672 4
Олекса ндрія-Головківка щоденно 14:00 14:30 Газ-32213 4
Олекса ндрія-Головківка щоденно 16:00 16:30 Газ-32213 4
Олекса ндрія-Головківка щоденно 17:00 18:20 Паз-672 4
Олександрія-Дівоче Поле Крім 2,4 5:30 6:35 Лаз-695 6
Олександрія-Дівоче Поле Крім 2,4 13:00 14:05 Лаз-695 б
Олександрія-Дівоче Поле 5 17:20 18:25 Лаз-695 б
Олекса ндрія-Диківка 3,5,6,7 5:15 6:40 Газ-32213 5
Олекса ндрія-Диківка 3,5,6,7 12:45 14:10 Газ-32213 5
Олекса ндрія-Диківка 5,7 16:30 17:20 Газ-32213 5
Олекса ндрія-Долинське 3,5 5:00 6:40 Газ-32213 7
Олекса ндрія-Долинське 3,5 13:30 15:10 Газ-32213 7
Олександрія-Зелена Балка щоденно 4:50 6:40 Лаз-695 8
Олександрія-Зелена Балка щоденно 11:30 15:10 Лаз-695 8
Олекса ндрія-Іва нове щоденно 5:10 6:45 Паз-672 2
Олекса ндрія-Іва нове щоденно 12:30 14:05 Паз-672 2
Олекса ндрія-Іва нове 5,7 17:00 18:35 Лаз-695 2
Олександрія-Квітневе (Ч/З Гайове) Крім 2,4 5:00 6:10 Паз-32054 9
Олександрія-Квітневе (Ч/З Гайове) Крім 2,4 13:00 14:10 Паз-32054 9
Олекса ндрія-Косівка Крім 6,7 5:00 6:10 Паз-672 1
Назва маршруту Дні виконання Відправл. Прибуття Марка автобуса Плат форма
Олекса ндрія-Косівка Крім 6,7 11:50 13:00 Паз-672 1
Олекса ндрія-Куколівка 3,5,6,7 6:30 7:07 Газ-33021 6
Олекса ндрія-Куколівка 3,5,6,7 7:50 8:28 Газ-33021 6
Олекса ндрія-Куколівка 3,5,6,7 9:50 10:18 Газ-33021 6
Олекса ндрія-Куколівка 3,5,6,7 10:50 11:18 Газ-33021 6
Олекса ндрія-Куколівка 3,5,6,7 12:00 12:28 Газ-33021 б
Олекса ндрія-Куколівка 3,5,6,7 13:00 13:28 Газ-33021 6
Олекса ндрія-Леніно-2 4 4:50 6:20 ЛаЗ-4207
Олекса ндрія-Леніно-2 4 12:50 14:10 ЛаЗ-4207
Олекса ндрія-Лікарівка 3,6,7 5:10 5:55 Газ-32213 з
Олекса ндрія-Лікарівка 3,6,7 11:30 12:15 Газ-32213 з
Олекса ндрія-Лозуватка 4 5:30 6:25 Паз-4234 9
Олекса ндрія-Лозуватка 4 11:45 12:40 Паз-4234 9
Олекса ндрія-Микильське 3,5,6,7 5:00 6:56 Паз-32054 2
Олекса ндрія-Микильське 3,5,6,7 14:00 15:56 Паз-32054 2
Олекса ндрія-Митрофанівка Крім 2,4 5:10 6:56 Паз-672 9
Олекса ндрія-Митрофанівка Крім 2,4 13:10 15:56 Паз-672 9
Олекса ндрія-Миронівка Крім 2 5:30 6:55 Лаз-695 1
Олекса ндрія-Миронівка Крім 2 12:35 13:55 Лаз-695 1
Олександрія-Нова Прага щоденно 7:45 8:25 Газ-32213 9
Олександрія-Нова Прага щоденно 10:00 10:40 Газ-32213 9
Олександрія-Нова Прага щоденно 17:15 17:55 Газ-32213 9
Олександрія-вул. Рад-ська (Н.Прага) Крім 4 6:00 7:10 Паз-4234 9
Олександрія-вул. Рад-ська (Н.Прага) щоденно 6:45 7:40 Паз-4234 9
Олександрія-вул. Рад-ська (Н.Прага) щоденно 9:00 10:10 Паз-4234 9
Олександрія-вул. Рад-ська (Н.Прага) щоденно 11:00 11:45 Паз-4234 9
Олександрія-вул. Рад-ська (Н.Прага) Крім 4 11:45 12:55 Паз-4234 9
Олександрія-вул. Рад-ська (Н.Прага) щоденно 14:00 14:55 Паз-4234 9
Олександрія-вул. Рад-ська (Н.Прага) щоденно 15:00 15:55 Паз-4234 9
Олександрія-вул. Рад-ська (Н.Прага) щоденно 16:30 17:25 Паз-4234 9
Олександрія-вул. Рад-ська (Н.Прага) щоденно 18:00 18:55 Паз-4234 9
Олекса н д рія-Олекса нд рі вка 2,4,5 6:00 6:55 Газ-32213 7
Олекса нд рія-Олекса нд рі вка 2,4,5 11:30 12:25 Газ-32213 7
Олекса нд рія-Олекса нд рі вка Крім 1 15:30 16:25 Газ-32213 7
Олександрія-Онуфріївка Крім 1 5:15 7:22 Лаз-695 б
Олександрія-Онуфріївка Крім 1 14:00 16:07 Лаз-695 6
Олекса ндрія-Пантаївка щоденно 5:15 5:50 Паз-32054 1
Олекса ндрія-Пантаївка щоденно 6:30 7:12 Паз-32054 1
Олекса ндрія-Пантаївка щоденно 8:45 9:24 Паз-32054 1
Олекса ндрія-Пантаївка щоденно 10:25 11:07 Паз-32054 1
Олекса ндрія-Пантаївка щоденно 11:50 12:32 Паз-32054 1
Олекса ндрія-Пантаївка щоденно 13:15 13:55 Паз-32054 1
Олекса ндрія-Пантаївка щоденно 15:45 16:17 Паз-32054 1
Назва маршруту Дні виконання Відправл. Прибуття Марка автобуса Плат форма
Олекса ндрія-Пахарівка щоденно 5:00 6:00 Лаз-697 6
Олекса ндрія-Пахарівка щоденно 12:20 13:02 Лаз-697 6
Олександрія-Петрове щоденно 7:00 8:10 Газ-32213 4
Олександрія-Петрове Крім 2,4 10:50 13:15 Мегсесіез 4
Олександрія-Петрове Крім 1 12:20 13:50 Лаз-695 4
Олександрія-Петрове щоденно 15:00 16:10 Газ-32213 4
Олекса ндрія-Попельнасте щоденно 5:10 7:10 Лаз-695 8
Олекса ндрія-Попельнасте щоденно 14:30 16:30 Лаз-695 8
Олекса ндрія-Пустельникове щоденно 5:00 6:15 Газ-32213
Олекса ндрія-Пустельникове щоденно 6:00 7:15 Газ-32213
Олекса ндрія-Пустельникове щоденно 8:20 9:20 Газ-32213
Олекса ндрія-Пустельникове щоденно 11:20 12:20 Газ-32213
Олекса ндрія-Пустельникове щоденно 12:20 13:20 Газ-32213
Олекса ндрія-Пустельникове щоденно 14:00 15:00 Газ-32213
Олекса ндрія-Пустельникове 3 01.05 по 01.10. 16:00 17:00 Газ-32213
Олександрія-Рожеве (Андріївка) Крім 2,4 5:20 6:05 Лаз-695 б
Олександрія-Рожеве (Андріївка) 3,5,6,7 9:20 10:05 Лаз-695 б
Олександрія-Рожеве (Андріївка) Крім 2,4 13:00 13:45 Лаз-695 б
Олекса н д рія -Світлоп Ілля щоденно 5:10 5:58 Газ-32213 8
Олекса н д рія -Світлоп Ілля щоденно 13:00 13:48 Газ-32213 8
Олександрія-Серебряне 2,4 5:30 6:30 Паз-32054
Олександрія-Серебряне 2,4 11:20 12:20 Паз-32054
Олекса ндрія-Соніне 3,6,7 6:00 7:10 Газ-32213 3
Олекса ндрія-Соніне 3,6,7 11:30 12:40 Газ-32213 3
Олекса ндрія-Ульянівка Крім 2,4 5:25 6:30 Ліаз-677 з
Олекса н дрія-Ул ья н і вка Крім 2,4 12:15 13:20 Ліаз-677 3
Олекса ндрія-Щасливе Крім 4 5:00 6:20 Лаз-699 7
Олекса ндрія-Щасливе Крім 4 13:00 14:20 Лаз-699 7
Олекса ндрія-Ялинівка Крім 2,4 5:40 7:05 Лаз-695 8
Олекса ндрія-Ялинівка Крім 2,4 12:25 14:00 Лаз-695 8